Wykrywacz metali Golden Mask 6 – funkcje menu

 

Właśnie pojawił się nowy film,  pierwszy z serii na temat nowości w firmie Golden Mask. Serdecznie was zachęcam do zobaczenia  tego filmu, może się okazać że właśnie ten nowy model przypadnie wam do gustu.

 

Golden Mask 6 to najnowszy wykrywacz metali tej marki. Działa na trzech głównych częstotliwościach – 5,15 i 30 kHz. To piękny zestaw częstotliwości, dla każdego coś się znajdzie. Detektor ma wbudowane ustawienia fabryczne monet, relikwii, plaży i poszukiwań. Więc włączasz i chodzisz jak ci się nie chce grzebać w ustawieniach. Każda ustawienie może być modyfikowane z najlepszymi ustawieniami dla użytkownika. Dlatego nadaje się dla początkujących i profesjonalistów. Detektor Golden Mask 6 ma program auto zapisu, a każda modyfikacja jest zapisywana automatycznie. Nie musisz wprowadzać nowych ustawień za każdym razem, gdy uruchamiasz wykrywacz, z resztą tak było zawsze w GM.

 

Wykrywacz metali Golden Mask 6 ma jeszcze lepsze parametry balansu gruntu, bardziej precyzyjne niż poprzednie modele. Możesz ręcznie zmniejszyć wyczucie równowagi gruntu i sprawić, że detektor będzie odpowiedni dla bardzo mocno zmineralizowanej gleby. Ma wbudowane dwa filtry GB. To sprawi, że Twój detektor będzie jeszcze stabilniejszy podczas twoich wypadów w zróżnicowane tereny od polskiego można po góry.

Teraz zrobiliśmy „unboxig” i krótkie wprowadzenie  w menu, następne filmy pokażą ustawienia i zasady zależności tych ustawień.

 

 

 

Golden Mask 6, wygląda na bardzo imponujący wykrywacz metali, biorąc pod uwagę poprzedni model GM 5 SE. Jest tyle zmian w elektronice, poprawiono znacznie audio, a także wzrost głębokości wykrywania o 30%.


Wow, do 30% większy zasięg, to odważne stwierdzenie! ale tak jest. GM5 SE był dla mnie przełomową konstrukcją, ja po prostu uwielbiam GM 5 SE, ale po testach jakie widziałem z udziałem 6, wiem że ten model zagości też u mnie na stałe, nie da się nic ominąć z tym wykrywaczem, tym bardziej że w zestawie  p
ojawiła się też nowa cewka, ale o niej opowiemy dokładniej w testach Air które pojawią się niebawem.

Zaglądajcie do nas na nasz kanał YT –  Odkrywca Historii   i na naszego FB.

wk