ranking 2019 WYNIKI

Ranking 2019 – wyniki.

Ten ranking wykrywaczy metali jest tworzony wyłącznie dla Twojej wygody i umożliwiają czytelnikowi znalezienie prawdziwych i uczciwych informacji na temat najlepszych wykrywaczy metali dostępnych na rynku.
 
Sprawdzamy opinie użytkowników z całej polski a także czytamy fora ze świata, testujemy każdy możliwy sprzęt i zawsze wskazujemy wady każdego produktu, nawet najlepszego i najdroższego. Zawsze będziesz w stanie poznać prawdziwą wartość wszystkich tych drogich urządzeń ekskluzywnych marek i zdecydować, czy chcesz wydać na nie pieniądze, czy nie.

Cały czas jesteśmy czujni, szukamy aktualizacji i najnowszych danych na temat każdego producenta, serii, modelu i akcesorium, które może chcieć użyć.
 
Znajdziesz u na recenzje wszystkich nowych innowacyjnych produktów, a także stare i niezawodne rzeczy, w których wszyscy są już zakochani. Będziesz mógł dokonać świadomego wyboru i sprawdzić wszystkie opcje, w zależności od twoich umiejętności, doświadczenia, budżetu, preferencji i oczekiwań.
 
Obecnie na rynku dostępna jest seria maszyn przyjaznych dla ludzi, producenci maksymalnie uproszczają ustawienia i automatyzują co się da.
 
Większość marek, zarówno starych, jak i nowych, oferuje prostsze i tańsze maszyny, aby przyciągnąć wszelkiego rodzaju potencjalnych nabywców, a nie tylko ekspertów, którzy zajmują się tym hobby od lat. W rezultacie nowicjusz dostaje wiele opcji i wiele zamieszania na temat najlepszego wykrywacza metalu dla początkujących.

Aby wybrać najlepszy wykrywacz metali dla początkujących, należy zrozumieć, jakie kryteria należy wziąć pod uwagę. Dobre wykrywacze metali nie są obowiązkowo najdroższe. Dla tych, którzy dopiero zaczynają, najlepszym tanim wykrywaczem metalu jest ten, który łączy przystępną cenę z przyzwoitą funkcjonalnością.
 
Aby uzyskać najlepszy wykrywacz metalu za pieniądze, na jakie Cię stać, zbadaj, przeczytaj recenzje i sprawdź naszą tabelę ocen poniżej; Umożliwi to wykrycie najlepszego budżetowego wykrywacza metalu lub najlepszego wykrywacza metalu średniego zasięgu, stosownie do potrzeb.
 

Ranking sprzedaży wykrywaczy metali dla początkujących w 2019 roku w sklepie odkrywcahistorii.com.   oraz w europie na podstawie różnych zestawień dostępnych na forach i stronach pasjonatów.

  1. Garrett 400i
  2. Fisher F 44
  3. Garrett 300i
  4. Fisher F22
  5. Golden MASK 5+LITE
  6. NOKTA MAKRO SIMPLEX +
  7. Garrett 200i
  8. Fisher F11
  9. Quest q20
  10. Teknetics Delta 4000

Mały opis tych maszyn każdemu się przyda, więc zaczynamy od początku.

1. Garrett 400i

Garrett 400 i
Garrett 400 i

Ten super fajny instrument jest topowy w naszej recenzji, ponieważ po pierwsze jest produkowany przez firmę Garrett, jedną z najbardziej znanych i niezawodnych marek, a po drugie, Garrett ACE 400 jest najwyższym produktem w tej serii. Jest to niezawodna maszyna wysokiej jakości, która jednocześnie jest bardzo łatwa w ustawianiu i użytkowaniu. Ze względu na swoje cechy jest uważany za narzędzie uniwersalne – wykazuje stabilną i płynną wydajność w dowolnym miejscu dla dowolnych obiektów; jednak najlepsze wyniki są osiągane dla monet i relikwi.

Garrett ACE 400 łączy bardzo charakterystyczną dyskryminację z głębokością zasięgu. Jest idealny dla początkujących i wystarczająco dobry dla doświadczonych poszukiwaczy. Kupujący z całego świata przekazują mnóstwo pozytywnych opinii na temat tej maszyny. Biorąc to wszystko pod uwagę, musimy powiedzieć, że cena za przedmiot jest bardzo uczciwa.

Jest to narzędzie jednoczęstotliwościowe z cewką typu DD i pięcioma trybami wyszukiwania. Ma również punkt, który jest bardzo fajną rzeczą dla początkującego do wypróbowania, oraz trzy tony audio dla sygnałów, co pozwala nieco dostosować wrażenia.

Narzędzie jest zasilane czterema bateriami AA, co jest więcej niż standardem dwóch baterii i jest stosunkowo ciężkie. Kolejną wadą jest to, że można zanurzyć go pod wodą tylko do poziomu panelu sterowania. Z drugiej strony jest stylowy, a jego ergonomiczny kształt sprawi, że wyszukiwanie będzie wygodniejsze.

2. Fisher F44

Fisher F44
Fisher F44

To fajne narzędzie, w naszej recenzji jest tak wysoko sklasyfikowany, ponieważ jest to półprofesjonalny instrument, uniwersalny, o pojedynczej częstotliwości 7,69 kHz, cewce DD i pięciu trybach wyszukiwania. Fisher F44 ma również cztery tony audio, ręczny balans gruntu co oznacza, że ​​użytkownik może lepiej dostosować się do gleby, tylko dwa akumulatory AA są potrzebne do zasilania, a waga maszyny jest po prostu piękna.

Fisher F44 jest bardzo uniwersalny i niezwykle wszechstronny; za jego pomocą użytkownik może eksplorować dowolne lokalizacje, od pól po opuszczone domy, i znaleźć szereg znalezisk, od starożytnych monet i reliktów, po skarby i obiekty wojskowe. Dobra dyskryminacja w połączeniu z bardzo przyzwoitą głębokością zasięgu sprawiają, że ta maszyna jest elegancka i wydajna.

Ponadto ma tryb namierzania, umożliwiający dokładniejsze wykrywanie celu oraz oszczędzanie czasu i wysiłku podczas jego wykopywania.

3. Garrett 300i

Garrett 300i
Garrett 300i

Garrett 300i Jest to maszyna jednoczęstotliwościowa z pięcioma trybami wyszukiwania, na ogół powtarzająca konstrukcję i funkcje ACE 400. Jest nieco cięższa niż jej starszy brat, a także nieco tańsza. Narzędzie jest ergonomiczne, wykazujące stabilną wydajność, łatwe do ustawienia i użytkowania. Nie ma w nim żadnych wymyślnych funkcji i skomplikowanych ustawień, a jednak oferuje pełen zakres funkcji, których detektor potrzebuje do sukcesu.

Jest to jedna z najlepszych opcji zakupu, gdy dopiero zaczynasz uprawiać to hobby. Zgodnie z ogromnym sprzężeniem zwrotnym narzędzie jest bardzo trwałe, w tym nawet najbardziej wrażliwe części, na przykład cewka. Ponadto, choć nie jest całkowicie odizolowany, dobrze sobie radzi przy deszczowej pogodzie lub na mokrych glebach, takich jak na plaży. Są jednak pewne wady: wielu początkujących twierdzi, że interpretacja sygnałów wysyłanych przez przedmiot jest dość skomplikowana. Prawidłowe nauczenie się i interpretacja sygnałów wymaga czasu – przynajmniej kilku sesji.

 

4. Fisher F22

Fisher F22
Fisher F22

Jest to lubiany detektor, wciąż produkowany co sprawia, że i tak jest wart swojej ceny. Jest to narzędzie z jedną częstotliwością dla początkujących odpowiednie dla wszystkich typów lokalizacji i obiektów. Cztery tryby wyszukiwania i cztery tony audio wraz z trybem precyzyjnym ułatwiają ustawianie i są łatwe w użyciu. Inne funkcje obejmują stały balans gruntu, cewka typu DD; jest zasilany dwoma bateriami i bardzo lekki.

5. Golden Mask 5 LITE

GM 5 lite
GM 5 lite

To jest ciekawostka, mimo że na piątym miejscu bo normalnie dał bym mu spokojnie czwatą pozycjie za praktyczność,  głębokość no i dobrą separacjie. Ciekawy model wykrywacza, marka u nas coraz bardziej popularna, choćby ze względu na fakt że w dobrej cenie mamy dwie częstotliwości 8 i 18 kH i choć w tej wersji LITE nie ma bezprzewodowych słuchawek to maszyna zapewne warta swoich pieniedzy. Zmieniając na wielką cewke mega zasięgi. Model bardzo lubiany w całej europie.

6. Nokta Makro Simplex+

Simplex
Simplex

Nokta Makro Simplex jest tani (stosunkowo, oczywiście, ale nadal), zarówno do wyszukiwania gruntu, jak i wody, i bardzo łatwy w obsłudze. Ponadto jest kompatybilny ze słuchawkami bezprzewodowymi i ma w zestawie cewkę DD.

Producent twierdzi, że jest to pierwsza maszyna w segmencie noob na rynku, która zawiera zaawansowane funkcje. Co oznacza, że jest to remont niszy, co oznacza, że droższe technologie można w rzeczywistości umieścić w bardziej przystępnym cenowo urządzeniu. Należy pamiętać, że urządzenie jest również całkowicie wodoodporne – nie ma innego w pełni wodoodpornego wykrywacza metalu w takiej cenie.

7. Garrett 200i

Garrett 200i
Garrett 200i

Zamiast starych wykrywaczy metali Garrett ACE 150, 250 i 350 wydano nową serię: poznaj ACE 200, 300 i 400. Stara seria wykrywaczy metali istnieje na rynku od 10 lat i cieszyła się tak dużą popularnością ( Garrett ACE 250 jest jednym z najbardziej poszukiwanych wykrywaczy metali na Amazon.com), który Garrett postanowił zaktualizować. Wszystkie nowe wykrywacze metali mają nowe funkcje, ale główną aktualizacją są dyskryminacje docelowe VDI (w porównaniu do starszych wykrywaczy metali, które ich nie miały).

Garrett ACE 200 i Garrett ACE 300 to jedne z najlepszych modeli dla początkujących poszukiwaczy skarbów.

8. Fisher F11

F11
F11

Cała seria Fisher słynie z wygody i prostoty. Ze względu na prostotę jest idealny dla dzieci, a wygoda sprawia, że każdy przedmiot z tej serii jest wystarczająco dobry dla początkującej kobiety poszukującej skarbów.

Będąc całkowicie idealnym rozwiązaniem dla noobów, najpiękniejszym aspektem tej serii jest koncepcja włączania i wyłączania. Narzędzia nie mają dużej wagi, ale nie wpływa to na design – zamiast tego ich unikalna konstrukcja sprawia, że są wodoodporne. Cewka wyszukiwania jest również wodoodporna. Oczywiście nie do wyszukiwania pod wodą, ale wystarcza do bezproblemowego działania w deszczową pogodę.

Obsługa każdego elementu z serii jest bardziej intuicyjna niż techniczna; dzięki dokładnej i wydajnej funkcji Target ID, nawet całkowita liczba noobów będzie mogła znaleźć pewne znaleziska. Wszystkie elementy zapewniają 4 tony sygnałów audio, identyfikujących stal, żelazo, srebro i złoto. Funkcja namierzania pozwala zawęzić miejsce do kopania oraz zaoszczędzić czas.

9. Quest q20

Quest Q20
Quest Q20

Wykrywacze metali Quest mają dobry stosunek ceny do jakości. Przyzwoite zestawy zaopatrzeniowe ze słuchawkami, torbą, napisem, czapką i małą plastikową łopatą w prezencie (to naprawdę niesamowite uzupełnienie twojego sprzętu do wykrywania metali!). Lekka, ciekawa konstrukcja, proste menu nawigacyjne, ogromne wyświetlacze, latarka, pojemne baterie to najbardziej charakterystyczne cechy wykrywaczy metali Quest.

10. Teknetics Delta 4000

Delta 4000
Delta 4000

Detektory metali Teknetics stworzyły Delta 4000 przede wszystkim dla noobów i detektywów na poziomie początkującym. Chociaż nie ma żadnych wyjątkowych funkcji w wykrywaczu metali Teknetics Delta 4000, to fakt, że jest on standardowy i oferuje wszystkie standardowe funkcje dla tego segmentu, jest w rzeczywistości zaletą. Gdy jesteś nowicjuszem, posiadanie bardzo fantazyjnej maszyny jest dobre tylko, aby pochwalić się i zaimponować znajomym. W terenie sprawdzi się prostota i niezawodne dzialanie.

ps. oczywicie rotacyjnie możecie zmieniać trochę kolejność, ale nie zmienaia to faktu że czasem powinny być np. dwa albo nawet trzy pierwsze miejsca, to nie jest ranking dziesięciu wykrywaczy dla zawodowych detektorystów.  Zrobimy rozeznanie i pewnie taki się pojawi, gdyż wiemy ze lubicie czytać o trendach.