Nowość Golden Maska na 2021? GM 4WCL – cewka bezprzewodowa !?

Bułgarski producent Golden Mask pokazał swoją nowość – wykrywacz metali Golden Mask 4WCL.

Golden Mask zaczął mówić o nowym wykrywaczu metalu w kwietniu. Ozdabiając swoje ogłoszenie tym obrazem. Mało na nim widać,  ale łatwo zobaczyć że podłokietnik i uchwyt jest w kolorze złotym, jakiego do tej pory nie było w ofercie, ale na pewno nie jest to detektor o którym teraz piszemy.

Chociażby dlatego, że ten jest bezprzewodowy. Na rynku jest Deus z tą technologią i wiemy że ma wiele patentów na swoje wykrywacze, więc nie jest takie proste.

Może kabel ukryty w sztycy ?  – nie, wykrywacz metali Golden Mask 4WCL z cewką bezprzewodową, WCL oznacza cewkę bezprzewodową i tyle.

Zobaczcie sami film, wygląda to fajnie i widać ze pracuje czysto i szybko.

Czwarta seria Golden Maska, oczywiście chodzi tu o detektory analogowe, jest technologicznie wyczerpana, wiecie chodzi mi tu o możliwości elektroniczne detektora.

Oczywiście można dodać kolejne częstotliwości, bo obecnie są dwie (8-18 kHz ), a wiemy, że mogą być np. cztery ( bo pojawiła się kiedyś taka wersja testowa) – i wiem że wiele osób chciało by taką maszynę:) i  Ja też:) no ale na razie jest to co jest i spisuję się świetnie.

Więc to, żeby można było z analoga zrobić detektor wieloczęstotliwościowy, to raczej jest nie możliwe, bo do tego trzeba mocnych układów scalonych.

Podsumujmy film więc. Widać ze to jest analog, bezprzewodowa cewka, proste ramię, zasilacz 10 szt. Baterie AA albo akumilator, cewka 13 Fighter S (bezprzewodowa), Znany panel, choć na filmie nie widać dokłądnie czy aby nie doszły tam jakieś nowe funkcje.  

Dane premiery nowego wykrywacza metalu to 1 października 2021 r. Czekamy na premierę, a jak się pojawi zrobimy testy.

Wk