MONECIARKA ODKRYWCY

 

Moneciarka Odkrywcy idealna na monety i guziki

Moneciarka Odkrywcy to bezpieczne pudełko do przechowywania i transportu monet, guzików, złotej biżuterii, medali, odznaczeń i innych cennych znalezisk.

 

Moneciarka Odkrywcy do idealne miejsce dla Twoich  monet i guzików i i innych cennych przedmiotów. Specjalnie dobrana gąbka idealnie  zabezpiecza  znalezione przedmioty przed ich uszczerbieniem, złamaniem czy zarysowaniem. Wodoodporne pudełko zabezpiecza znajdujące się wewnątrz Twoje znaleziska.  Chroni Twoje, niekiedy bardzo cenne, znaleziska przed utratą patyny, która nadaję piękny widok, bezpieczny dla monet i miły w odbiorze.

Moneciarka Odkrywcy została stworzona przez doświadczonego poszukiwacza. Pomysłodawca Moneciarki Odkrywcy specjalnie dobrał komponenty, w taki sposób, aby znajdujące się wewnątrz przedmioty były w pełni bezpieczne. Pojemnik jest wykonany z mocnego tworzywa i chroni przed wodą, nadmiernym słońcem i innymi warunkami atmosferycznymi. Nakrętka moneciarki posiada profesjonalny,  trwały nadruk z bardzo ciekawym wzorem graficznym. Wewnątrz nakrętki znajduje się ok.2 mm pianka wodoodporna, która pełni dwie funkcję; amortyzuje wstrząsy co dodatkowo zabezpiecza przedmioty wewnątrz i chroni przed wysuszaniem się, wcześniej zmoczonej gąbki w wodzie lub specjalnym płynie. Wodoodporna wkładka jest oznaczona logiem Odkrywcy Historii to podkreśla profesjonalne podejście i wykonanie głównie z myślą o komfortowym korzystaniu przez detektorystów na całym świecie.