Golden Mask 6 – testy powietrzne – moneta 46 cm!

Kolejny odcinek z naszej serii, tym razem pokażemy testy powietrzne nowego modelu Golden Mask 6.

Przeprowadziliśmy go na wasze prośby, ale też sami byliśmy ciekawi, bo głębokość niektórych dołków i wielkość przedmiotów wyciąganych z nich czasami nas zdumiewał i miło zaskakiwał.

Po testach widać że mamy do czynienia z ciekawym wykrywaczem metali, wiadomo że taki test nie jest miarodajny, bo zasadniczo można zawsze powiedzieć, że to zależy od gleby i wilgotności podłoża i wielu czynników i my to wiemy, ale widać po nim że jest naprawdę dobrze.

Ja lubię sobie popatrzeć na takie testy, choć wiem, że to jest często tylko fragment możliwości takiego wykrywacza, rodzą się pytania, a na innej częstotliwości jak będzie, a kamienistej plaży?  itd.

No  właśnie dlatego rozpoczynamy dyskusję, muszę powiedzieć, że już w Polsce jest kilkanaście sztuk sprzedanych, wiemy że minie trochę czasu aż właściciele nauczą się  ustawień aby w pełni wykorzystać możliwości i podzielą się własnymi uwagami.

Ciągle powtarzamy że ten model jest naprawdę godny uwagi ze względu na trzy częstotliwości i świetną cewkę, mam nadzieję że ktoś z was sam się przekona o tym.

Zapraszam was do zobaczenia nowego odcinka;

 

A tu macie link do naszego kanału na YouTube; Odkrywca Historii 

Wk