raty

Czy zakupy na raty to dobry sposób na spełnienie aktualnych potrzeb?

Sam dobrze pamiętam, że pierwsza myśl kóra mi kiedyś przyszła patrząc na nowy wykrywacz to „Ok spoko fajny, no zawsze mogę go wziąć sobie na raty” i tak mam do dziś, kiedy coś mi się podoba, to ta myśl mi się pojawia w głowie. Bo czy to jest złe?

No jak się zastanowimy to raczej nie, bo zdaję się, że czasem systematycznym oszczędzaniem albo ciężką pracą, możemy wiele naszych potrzeb sfinalizować, ale jeśli nasze zarobki nie pozwalają tak zrobić, najlepszym rozwiązaniem jest kredyt albo leasing.

Tak możliwość stała się faktem w naszym sklepie www.odkrywcahistorii.com, więc oficjalnie.

Już można u nas kupić na raty

Miło was poinformować że można u nas już kupować na raty. Po wielu pytaniach od was postanowiliśmy wam tą możliwość udostępnić. Jest to kolejna możliwość na finansowanie własnego celu.

Interesuje Cię nowy wykrywacz metali, pinpointer a może nowa lepsza cewka?. Chcesz w tym roku zacząć sezon z nowym sprzętem? Potrzebne ci będzie nowe rozwiązanie finansowe. Wiemy jak jest czasem z dopięciem budżetu domowego a pasja jest ważnym elementem, bo tylko miło czas spędzony na ulubionym hobby potrafi zresetować umysł i ciało.

Jesteśmy elastyczni i dajemy Ci wybór rozwiązania, które w aktualnej sytuacji będzie dla Ciebie korzystniejsze. Złóż wniosek wybierając jeden z dwóch dostępnych u nas produktów finansowych. Postępuj dalej zgodnie z prostymi instrukcjami, a zajmie Ci to krótką chwilę!

Procedura zakupu

W tym momencie od zakupów sprzętu w naszym sklepie dzieli Cię tylko 5 kroków! Decydując się na kredyt ratalny przez Internet nie musisz ruszać się z domu, brać urlopu w pracy, żeby jechać do banku ani pędzić na złamanie karku, żeby zdążyć przed jego zamknięciem. Wystarczy kilka kliknięć i wypełnienie minimum formalności, a wybrany towar może być Twój. To szybka i prosta procedura. Między kolejnymi odcinkami serialu na Netflixie lub w przerwie meczu załatwisz wszystko, co jest wymagane przy kredycie ratalnym przez Internet.

Najwięcej czasu zajmie Ci wybór towaru. Pamiętaj też, że jednym wnioskiem możesz sfinansować zakup ratalny dowolnej ilości produktów, więc może dorzuć tę wymarzą cewkę do Golden Maska i pinpointera dla syna.

Kredyt ratalny przez internet to niezwykle prosty sposób płatności!

raty

Jak zacząć?

To proste!  Złóż wniosek, my zajmiemy się resztą. Wypełnij prosty formularz on-linę by kupić na raty produkt lub inne przedmioty na naszej aukcji internetowej. Dane, które przesyłasz w formularzu są całkowicie poufne i nie trafią w niepowołane ręce dzięki certyfikatowi SSL.

Co dalej?

Po pozytywnej decyzji banku nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i telefonicznie przedstawią Ci warunki i sposób podpisania umowy.

Wydaje nam się, że wybraliśmy dobrą firmę i będziecie zadowoleni z prostoty załatwiania wszystkich formalności.

Pozdrawiamy

Załoga Odkrywcy Historii.