Aktualizacja XP Deus II wersja V 3.0 Oprogramowanie jednostki sterującej i słuchawek krok po kroku.

Francuski producent XP Metal Detectors opublikował aktualizację oprogramowania dla swojego nowego wykrywacza metali XP Deus II i słuchawek bezprzewodowych XP WS6. Wersja 0.03.

DEUS UPDATE 3.0 jest już dostępna! dobrze czytacie jeszce nie widziany szerszemu gronu,  a już ulepszony:)

 

Wersja 3.0! Ponad 10 nowych ulepszeń!


01 – LEPSZA SEPARACJA CELÓW I GŁĘBOKOŚĆ!


Badania podczas rozwoju DEUS V3.0 doprowadziły do ​​udoskonalenia cyfrowego przetwarzania sygnału, co zaowocowało zwiększoną separacją celów i głębokością w zmineralizowanym gruncie. Zobaczysz wyraźną poprawę przy użyciu Reactivity 3, 4 i 5. Na przykład w Reactivity 3 uzyskasz separację celów podobną do Reactivity 4 w wersji 2.0. Ustawienia Reactivity 4 i 5 zapewnią jeszcze większą separację celów! Ta zwiększona zdolność do rozróżniania dobrych celów, mineralizacji żelaza i gruntu to główna ewolucja w dziedzinie wykrywania metali. Zarówno nowicjusze, jak i profesjonaliści będą z przyjemnością korzystać i sprawić, że DEUS jest najszybszym detektorem na rynku pod względem separacji i odzyskiwania celów. (instrukcja V3 str. 13/14).


02 – NOWY PROGRAM N°10 – ZŁOTE POLE Głębiej na silnie zmineralizowanym gruncie!

Program GOLD FIELD wykorzystuje inną strategię wykrywania, zaprojektowaną do obsługi wysoce zmineralizowanego gruntu zawierającego cele, takie jak samorodki złota. W takich warunkach gruntowych małe, słabo przewodzące obiekty są często postrzegane jako szum gruntowy lub żelazo, zwłaszcza gdy są głęboko zakopane. Aby zagłębić się w te trudne warunki, program GOLD FIELD wykorzystuje prawdziwy tryb All Metal, który pozwala zaakceptować całą strefę gruntu, która jest zwykle odrzucana (pełny zakres). Zamiast odrzucać wszystkie wartości gruntu poniżej ustawienia (jak w konwencjonalnych wykrywaczach), ten nowy program odrzuca tylko bieżącą wartość gruntu, którą należy dokładnie wyregulować. Aby uprościć regulację efektu gruntu (co jest niezbędne w tym programie), panel dotykowy „pinpoint” pozwala szybko uchwycić wartość gruntu podczas pompowania cewki do gruntu. W tym programie niektóre ustawienia nie są aktywne lub są zastępowane innymi unikalnymi dla programu GOLD FIELD, w tym:

– Dyskryminacja IAR (Iron Amplitude Rejection): regulowana od 0 do 5, IAR jest stosowana tylko do silnych sygnałów (płytkich). Pozwala to uniknąć odrzucania sygnałów z dobrych celów znajdujących się dalej, które mogą brzmieć jak żelazo, gdy są zakopane w zmineralizowanym gruncie (str. 10).

– Natychmiastowe próbkowanie wartości gruntu (chwytanie) realizowane przez proste naciśnięcie „Pinpointer” podczas pompowania cewki do gruntu. Funkcja namierzania jest wyłączona w tym programie (str.:18/19)

Uwaga: Funkcja identyfikacji celu jest zachowywana podczas pracy w trybie All Metal, aby pomóc w identyfikacji celu.


03 – NAJLEPSZA REGULACJA ODDZIAŁYWANIA GRUNTU!


– Każdy krok strojenia do gruntu od 60 do 95 otrzymuje dodatkowy podział dokładnej regulacji, aby umożliwić lepsze śledzenie podłoża (str. 17).

– W trybie MANUAL lub TRACKING masz możliwość dodania zmiennego wycięcia na skali strojenia do gruntu i wyeliminowania fałszywych sygnałów spowodowanych przez gorące kamienie lub inne warunki gruntowe (pomiędzy 82 a 90) (str. 40).
04 – TERAZ 10 PROGRAMÓW FABRYCZNYCH + 8 PROGRAMÓW UŻYTKOWNIKA, KTÓRE MOŻESZ ZAPISAĆ!


Dodano 8 gniazd pamięci do zapisywania programów użytkownika. Pierwszych 10 programów fabrycznych można modyfikować, ale nie zostaną one zapisane po wyłączeniu DEUS, ale można je teraz zapisać korzystając z 8 nowych miejsc na programy (Opcja>Program>Zapisz) (str. 22).

Dla użytkowników, którzy kontrolują swój DEUS za pomocą słuchawek WS4 i WS5, programy można teraz zapisywać i usuwać za pomocą elementów sterujących słuchawek, tak jak pilot! (str. 31).


05 – TŁUMIK BARDZIEJ WYDAJNY!


Tłumik może maskować sygnały żelaza z niewielką redukcją separacji celów, jak w wersji 2.0. Na przykład na plażach i parkach Silencer przyda się do odrzucenia zardzewiałych kapsli, które normalnie są trudne do odrzucenia (wybierz Silencer level 4). Nie wahaj się też go zwiększyć, jeśli chcesz anulować niespójne (trzeszczące) sygnały z żelaza. Tłumik można wyłączyć, gdy jest ustawiony na -1 (str. 39).


06 – SILNIEJSZA ODPOWIEDŹ DŹWIĘKOWA!


Dzięki dwóm dodanym punktom poziomu dźwięku (od 0 do 7 zamiast od 0 do 5)  – możesz teraz dodatkowo wzmacniać słabe sygnały z mniejszych lub głębszych celów. Bądź ostrożny, ponieważ wzmocni to również szumy spowodowane zakłóceniami elektrycznymi lub trudnymi polami (str. 15).


07 – DWA NOWE TRYBY AUDIO – 5 DŹWIĘKÓW I PEŁNE TONY!


– 5 Tones: cele można teraz podzielić na 5 tonów audio, które użytkownik może regulować.

– Full Tones: Tony audio zmieniają się zgodnie z przewodnością celu. Im wyższa przewodność celu, tym wyższy ton (str. 37).


08 – TRYB PITCH REGULOWANY


Wysokość tonu częstotliwości podstawowej jest teraz regulowana w zakresie od 150 Hz do 600 Hz (str. 36).


09 – ID NORM

Wartość ID celu dla konkretnego celu będzie spójna dla 4 częstotliwości roboczych, gdy opcja Norma ID jest aktywna (str. 27).


10 – BRAK RUCHU ULEPSZONY I ŁATWIEJSZY


Aby ułatwić ręczną regulację gruntu w trybie NON MOTION AUDIO DISC i NON MOTION AM, rzeczywista wartość strojenia do gruntu pod cewką jest teraz wyświetlana w postaci strzałki. Pompuj

 

Przeanalizujemy to jak tylko dostaniemy w ręce nowe panele RC, bo recenzje beta-testerow są bardzo ciekawe, a tu jeszcze coś poprawiają, to super że producent nie spoczywa na laurach i ciągle dba o jakość produktu.

Wspaniałe czasy. pozdrawiamy. Team OH