Promocja!

Golden Mask 5+ z cewką 9″ WS 105 +GRATIS 100

2 350,00  2 320,00 

WEDŁUG MOJEJ OCENY NAJBARDZIEJ SKUTECZNY WYKRYWACZ METALI W SWOJEJ KLASIE CENOWEJ. ZADOWOLI NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH UŻYTKOWNIKÓW.
Profesjonalny wykrywacz metali Golden Mask 5+ (PLUS) z cewką 9″ i  z najnowszym modelem słuchawek WS 106.
Kategoria:

Opis

 
     WEDŁUG MOJEJ OCENY NAJBARDZIEJ SKUTECZNY WYKRYWACZ METALI W SWOJEJ KLASIE CENOWEJ. ZADOWOLI NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH UŻYTKOWNIKÓW.
Profesjonalny wykrywacz metali Golden Mask 5+ (PLUS) z cewką 9" i  z najnowszym modelem słuchawek WS 106.
 
 
 
IDEALNY WYKRYWACZ DLA KAŻDEGO  DETEKTORYSTY, KTÓRY CHCE ABY JEGO BADANIA TERENOWE BYŁY PROFESJONALNE I BARDZO SKUTECZNE.
Z DETEKTOREM GOLDEN MASK 5+(PLUS) ZAWSZE WRÓCISZ  Z TERENU ZADOWOLONY I FANTAMI.
UWAGA! UWAGA! 
PRZY ZAKUPIE GOLDEN MASK 5+ (PLUS) DODTAKOWO OTRZYMASZ 3 GRATISY o wartości 100 zł:
1) Oryginalna, nowa,  koszulka Golden Mask metal detecting.
 
2) Oryginalny wisor firmy Golden Mask,
 
3) 2 x Moneciarka Odkrywcy- pudełka do monet, guzików i większych znalezisk typu (odznaczenia, nieśmiertelniki, duże monety,krzyżyki czy medaliki). W prezencie Moneciarka Odkrywcy w rozmiarach  XL i L.                               

W ZESTAWIE WRAZ Z GOLDEN MASK 5 + (PLUS) OTRZYMASZ SŁUCHAWKI  BEZPRZEWODOWYCH WS 105

 
 
 
   
MONITOR
Jakie informacje daje nam wyświetlacza?
 Na bieżąco informuje nas o aktualnych ustawieniach wykrywacza - wybranej częśtotliwości (Golden Mask 5+ może działać na 2 częstotliwościach: 8 khz i 18 khz), balans gruntu, tony, poziom nastaw gruntu, poziom wzmocnienia wykrywacza ( tzw. turbo), poziom naładowania akumulatora, opcje aktualnie wybranej dyskryminacji i wskażnik VDI
 FUNKCJA VDI - REWELACYJNE ROZWIĄZANE DLA SKUTECZNOŚCI POSZUKIWAŃ
 
 

Funkcja VDI jest to graficzna interpretacja sygnału pokazywana na wyświetlaczu. Dzięki tej funkcji nawet niedoświadczeni poszukiwacze mogą łatwo zidentyfikować cel który znajduje się pod nasza cewką szukającą. Pozycja kresek obrazujących siłę sygnału. Natomiast ich wysokość zależna jest od siły sygnału. Czym silniejszy jest sygnał tym kreski są dłuższe. Rozciągnięte paski mogą oznaczać że cel składa się z wielu rodzajów metali lub jest zardzewiały.

MOC i SKUTECZNOŚĆ GOLDEN MASKA 5+  to zastosowane w nim 2 częstotliwości - 8 khz i 18 khz

   

Golden Mask posiada 2 częstotliowści 8khz i 18 khz. Dwie skrajne częstotliowści są idealnym rozwiązaniem dla każdego detektorysty. Wybierając częstotliwośc 18 khz wykrywacz staje sie bardzo czuły na drobne monety, złoto czy biżuterie. Ustawienie częstotliowści 8 khz pozwala nam na skuteczne odkrywanie głębiej zakopanych przedmiotów, depozytów czy pamiątek z II wojny światowej.

DYSKRYMINACJA

Golden Mask 5+ posiada rewelacyjne rozwiązanie w postaci 2 trybów dyskryminacji DISC MODE | DiSC LEVEL

   

Po wybraniu i potwierdzeniu DISC MODE ( tryb dyskryminacji)  na wyświetlaczu pojawi  się do wyboru :

- Mono

- 2 sygnałowy

- All metal

MONO : Tryb ten charakteryzuje się tym że urządzenie wysyła sygnały dźwiękowe tylko dla obiektów które nie są żelazem. Idealne do poszukiwań w miejscach silnie zanieczyszczonych gdzie znajduje się dużo śmieci. Sygnał dla obiektów będących żelazem jest tutaj maskowany. Tryb ten można również regulować używając przycisków + oraz -

2 SYGNAŁOWY:

W tym trybie sygnał dźwiękowy jest wysyłany zarówno dla obiektów żelaznych jak i nie żelaznych. Żelazo w tym przypadku będzie sygnalizowane dźwiękiem o niskim tonie, natomiast obiekty nieżelazne będą się charakteryzować wysokim sygnałem dźwiękowym. Podobnie jak w pierwszym przypadku, tryb można regulować za pomocą przycisków + oraz -.

WSZYTKIE METALE (ALL):

W tym trybie dyskryminacja jest całkowicie wyłączona i wykrywacz jest wrażliwy na każdy rodzaj metalu. Usłyszysz sygnał dźwiękowy za każdym razem kiedy wykrywacz zidentyfikuje metal. Rodzaj metalu możesz zidentyfikować za pomocą numeru target ID oraz grafiki VDI. Nie należy wybierać tego trybu w miejscach silnie zanieczyszczonych oraz zaśmieconych, ponieważ identyfikacja poszukiwanego obiektu może być trudna do zrealizowania.

Aby osiągnąć maksymalna głębokość detekcji we wszystkich opisanych wyżej trybach, należy ustawić częstotliwość 8kHz, Gain (postęp) na wartość 2,  a na stacji wybrać poziom High (wysoki).

   

Ustawianie dyskryminacji głębokości (DISC. Depth)

Dzięki tej funkcji wykrywacz może kontrolować głębokość osadzenia danego celu. Oznacza to że możemy ustawić dyskryminację w taki sposób, żeby cele, które są za głęboko zostały wyeliminowane. Czym mniejsza wartość dyskryminacji tym dyskryminacja będzie działać bliżej cewki. I na odwrót. Wartością domyślną jest 10. Zatem  funkcja ta pozawala nam wyeliminować cele, które znajdują się głęboko poza polem detekcji.

Jeśli ustawisz poziom dyskryminacji na 0, wyeliminujesz obiekty znajdujące się blisko powierzchni na której prowadzisz poszukiwania i pokazywane będą tylko obiekty które znajdują się głęboko (np. pod ziemią). Głębokie wartości są przydatne jeśli używasz urządzenia na zmineralizowanych powierzchniach. W takich miejscach większość wykrywacz metali będzie pokazywać obiekty nieżelazne znajdujące się głęboko w ziemi jako obiekty żelazne. Dzięki funkcji Disc. Depth, możesz ustawić wartość w okolicy zera, dzięki czemu twój wykrywacz będzie pokazywać te obiekty w sposób prawidłowy i zgodny z prawdą.

Ustawiając wyższe wartości, wykrywacz będzie działać w sposób dużo szybszy, więc jeśli zależy ci na szybkiej pracy z urządzeniem zalecamy wybranie wartości wyższej oraz użycia częstotliwości pracy 18kHz.

GRUOUND BALANCE

 
   

Funkcja ta służy do tego aby dopasować urządzenie do różnych warunków ziemi. Wysoko zmineralizowana powierzchnia ziemi utrudnia poszukiwania i wpływa na nieprawidłowy zakres detekcji. Wpływ na wynik poszukiwań ma tutaj również cewka szukająca. Czym jest ona większa tym trudniej odnaleźć balans. Golden Mask 5+ posiada 2 opcje do wyboru jeśli chodzi o dopasowanie do terenu: Auto oraz Manual.

TRYB AUTO GROUND BALANCE  jest to tryb w którym jak sama nazwa wskazuje – wszystko odbywa się automatycznie. Urządzenie posiada osobny procesor do tego typu zadań. Golden Mask 5+ doskonale spełnia swoje zadania, zwłaszcza na terenach gdzie gleba nie jest zmineralizowana oraz gdzie nie występuje pole elektromagnetyczne. Tryb manulany doskonale się sprawdza na glebach gdzie występuje mineralizacja  oraz w mokrych miejscach takich jak plaża. Jeśli będziesz mieć problemy z ustawieniem balansu ( co się często zdarza na glebach zmineralizowanych), w pierwszej kolejności powinieneś zmienić częstotliwość pracy urządzenia. Zwykle te działanie rozwiązuje problem. Jeśli nie, zalecamy zmniejszyć wartość GAIN do momentu uzyskania prawidłowej równowagi powierzchni (GB). Pamiętaj: Poprawne ustawienie GROUND BALANCE jest podstawą do tego aby urządzenie działało prawidłowo ! Dotyczy to każdego wykrywacza metali.

TRYB MANUALNY GROUND BALANCE
Podczas manualnego trybU ustawienia balansu należy włączyć dźwiękową sygnalizację dyskryminacji – zdecydowanie łatwiej będzie nam ustawić wymagany poziom balansu. Aby ustawić naciśnij przycisk GB w lewym dolnym rogu na panelu kontrolnym, wybierz opcję Manual używając przycisków + i -, następnie potwierdź wybrane ustawienia za pomocą przycisku ENTER. Na wyświetlaczu pojawią się liczby.
Rozpocznij poruszanie cewką w taki sam sposób jak w przypadku trybu auto (poruszanie w górę i w dół). Jeśli urządzenie nie uzyskało jeszcze odpowiedniego balansu, usłyszysz sygnał dźwiękowy
podczas poruszania w górę i w dół. Celem jest aby zmienić liczby pojawiające się na wyświetlaczu (poprzez używanie przycisków + oraz -)  Cewką należy poruszać do momentu kiedy z urządzenia nie będą się wydobywać sygnały dźwiękowe. Jeśli sygnał dźwiękowy pojawia się w momencie kiedy poruszamy cewką w górę, należy zwiększyć liczbę. Kiedy dźwięk zniknie całkowicie – oznacza to że urządzenie jest dobrze dostrojone. Naciśnij przycisk ENTER i gotowe !
UWAGA ! UWAGA!  WIĘKSZE ZASIĘGI O 30% - PRAWDZIWA MOC TKWI POD PRZYCISKIEM PWR 
 
Ustawianie wzmocnienia sygnału (Gain)
Funkcja ta pozwala nam na to aby ustawić odpowiednia do swoich poszukiwań czułość urządzenia. Do wyboru są trzy opcje : 0, 1 lub 2.  Czym większa cyfra tym sygnał silniejszy i dokładniejszy. Miej jednak na uwadze, że na powierzchni gdzie jest wyższa mineralizacja wybór wyższej cyfry funkcji GAIN nie zawsze oznacza większa siłę sygnału na większych głębokościach. Ustawiając parametr GAIN na cyfrę 0 , wykrywacz w dalszym ciągu będzie miał dobrą głębokość więc nie obawiaj się obniżasz te wartość – w miejscach gdzie występuje wysoka mineralizacja to może być dobra decyzja. Niższy poziom Gain oznacza również szybszy czas reakcji urządzenia.
 
Ustawienia PowerBox
Odpowiednie ustawienie tego elementu, jest niezbędne aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty. Do wyboru dwie opcje : Low (niski) and High (wysoki) . Ustawieniem domyślnym jest LOW. Jeśli wybierzesz poziom High głębokość detekcji zwiększy się o około 20% ( w normalnych warunkach) . Należy jednak pamiętać o tym, że czasami zwiększenie może prowadzić do pewnych problemów, np. wykrywacz stanie się bardzo czuły na sygnały EMI  lub gdy będziesz na terenie gdzie występuje mineralizacja, możesz mieć problemy z ustawieniem prawidłowego balansu (GB). Liczba fałszywych sygnałów także może się zwiększyć. Jeśli się one pojawią masz dwie opcje do wyboru: możesz obniżyć wartość funkcji Gain lub zwiększyć wartość funkcji Threshold.
Aby ustawić wartości powerbox należy nacisnąć przycisk PWR, wybrać odpowiednią dla siebie opcje i potwierdzić za pomocą przycisku Enter. Wybierz opcję Low lub High, następnie zatwierdź za pomocą przycisku Enter.
Ustawianie progu Thr (Threshold) 
Dzięki tej funkcji możesz odrzucić lub ograniczyć słabe sygnały i słyszeć tylko sygnały silne. Funkcja ta jest bardzo przydatna na obszarach gdzie występują duże zanieczyszczenia.  Jednak odrzucenie słabych sygnałów może spowodować odrzucenie nawet małych celów.
Skala wartości dla tej funkcji to od 0 do 30, wartością domyślna jest 25. Ustawienie mniejszej wartości spowoduje ograniczenie większości sygnałów, natomiast ustawienie wartości 30 skutkować będzie tym, że urządzenie nie będzie ograniczało żadnych sygnałów.
USTAWENIA GŁOŚNOŚCI
 
GOLDEN MASK 5+  daje możliwość wyboru częstotliwości dźwięku dla różnych celów, które wybierasz za pomocą przycisku dźwięku, następnie wybierz opcję TONE (dźwięk) i zatwierdź przyciskiem Enter.
Wybierz ton, który chcesz dostosować odpowiednio dla celów żelaznych, nie-żelaznych oraz wszystkich.
Włączanie podświetlenia wyświetlacza
Aby uruchomić podświetlenie wyświetlacza, naciśnij krótko przycisk ON/OFF i poczekaj aż podświetlenie

W ZESTAWIE CEWKA TYPU SPIDER  9"
CEWKA TYPU SPIDER  9" JEST CZUŁA I STABILNA PODCZAS PRACY. SATYSFAKCJA GWARANTOWANA
ŁADAOWARKA I POKROWIEC W ZESTAWIE
Z ZESTAWIE ZNAJDUJĄ SIĘ  10 AKUMULATORkÓW WRAZ Z ZASOBNIKIEM O POJEMNOŚCI  2700 mAh

 

CENA 2320 ZŁ + 100 ZŁ W PREZENTACH DLA CIEBIE

           Wykrywacz metali GOLDEN MASK 5+ TO IDEALNE ROZWIĄZANIE na Twoje poszukiwania

Co wchodzi w skład zestawu:

- wykrywacz metali Golden Mask 5 +

- cewka spider 9"

- SŁUCHAWKI WS 105

- ładowarka sieciowa

- 10 akumulatorków o pojemności 2700 mAh

- pokrowiec

- instrukcja obsługi w jezyku polskim

- paragon lub faktura

- gwarancja : 5 lat na elekrtonikę, 2 lata na cewkę

- waga : 1,35 kg

- gratisy za 100 zł

WYSYŁKA PO PRZEDWPŁACIE  0 ZŁ

WYSYŁKA ZA POBRANIEM 20 ZŁ

 
 
     
 
 
 

 
 
  • Masz pytania ?
  • chętnie na wszystkie odpowiemy
  • Pon - Sob od 8.00 do 22.00
telefon 693999932
email odkrywcahistorii@gmail.com
godziny otwarcia Pon - sob 8.00 - 22.00
adres F.R.U.H Janusza Korczaka 9 14-240 Susz
Przedmioty wysyłamy do 3 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty
Paczki wysyłamy:
  • Przelew - 0 zł
  • Pobranie - 20 zł
  • Przelew - 0 zł
  • Pobranie - 20 zł
Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu. Możliwość zwrotu lub wymiany towaru do 10 dni Przesyłka GRATIS od 300zł! Kupując na wielu aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz!

Przyjmujemy płatności

64 1140 2004 0000 3002 7660 8582

 
 

1 opinia dla Golden Mask 5+ z cewką 9″ WS 105 +GRATIS 100

  1. admin

    Rewelacyjny wykrywacz w dobrej cenie. POLECAM!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *